Panel logowania
Login:
Hasło:

Korepetycje

Strona główna -> Baza wiedzy -> Korepetycje

Korepetycje

Jeżeli nasze dziecko nie radzi sobie na zajęciach z gry na danym instrumencie, to powinniśmy zadbać o to aby miał możliwość brania udziału w korepetycjach, gdzie dodatkowo rozwinie swoje umiejętności. Natomiast w przeciwnym wypadku może bardzo łatwo się poddać, ponieważ będzie żył w przekonaniu iż nie nadaje się do niczego i bardzo łatwo będzie mógł się załamać.


Dodatkowe korepetycje mogą być naprawdę bardzo cenne. Przyczynią się do podniesienia samooceny naszego dziecka, które potrzebuje wsparcia ze strony rodziców czy też nauczyciela.

Ukształtowanie własnej osobowości jest bardzo ważne od najmłodszych lat, także więc zawsze powinniśmy dodawać otuchy swoim dzieciom, a zwłaszcza wtedy, gdy nie radzą sobie z pewnymi rzeczami.


Korepetytor jest – zaraz po rodzicach – najlepszą do tego osobą, dlatego nie powinniśmy go bagatelizować.

Artykuły powiązane

Szkoła muzyczna zdaje się być dzisiaj przeżytkiem. Nie potrzeba nauczycieli czy lekcji gry, by zyskać pewne umiejętności. Jednak prawda jest taka, że żadne nagrania z internetu nie zagwarantują dziecku solidnych podstaw nauki. Tylko&n

Zobacz pełną treść: Lekcje muzyki- czy warto?
Czujesz się zmęczony i nic Cię nie cieszy? Nie masz ochoty wychodzić z domu a pogoda zniechęca Cię jeszcze bardziej? Wsłuchaj się w muzykę relaksacyjną i sprawdź jak może Ci ona pomóc

Zobacz pełną treść: Muzyka relaksacyjna sposobem na chandrę
Kariera muzyka jest bardzo ciężka i nie jest usłana różami, tak jak to wszyscy sobie wyobrażają.

Zobacz pełną treść: Kariera muzyka
Nauka dziecka byłaby niemal niczym bez pomocy rodzica.

Zobacz pełną treść: Nauka muzyki a pomoc rodziców.